foto1
Profesjonalne studio nagrań
foto1
Sala konferencyjna
foto1
Dyskusyjny Klub Filmowy
foto1
Wielopoziomowy kompleks
foto1
Realizacja artystyczna

hair saloonDolnośląski Inkubator Art -Przedsiębiorczości to miejsce dla Ciebie - wspieramy działalność kreatywną

+48 74 64 56 421
Kom.+48 609 120 070

Plan zajęć

Aktualny plan zajęć

(Pobierz w formacie .pdf)

Facebook

Okiem fotografa

Konferencyjna i szkoleniowa

Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości jest miejscem kulturotwórczym. Tutaj nie tylko można sztukę kreować ale też o niej rozmawiać. Warunki do kulturalnych spotkań tworzą dwie sale: konferencyjna i szkoleniowa.  

Szczególnie interesująca jest większa z sal, gdzie na 140 m2 mamy do dyspozycji ponad 120 miejsc siedzących. Posiada ona sprzęt komputerowy do obsługi prezentacji, wysokiej klasy nagłośnienie wraz z mikrofonami bezprzewodowymi oraz projektor, który zapewnia obraz o najlepszej rozdzielczości HD.

Prawdziwą perełką tego miejsca jest wielkoformatowy, zabytkowy obraz o wymiarach 564x158 cm. To panorama dawnego zakładu Chriestiana G. Dieriga A.G, pochodząca z początku XX wieku, namalowana przez Ferdinanda WeeserKrella. Obraz, który Art-Inkubator przejął po byłym zakładzie włókienniczym Bielbaw, został odrestaurowany przez Ewę Delimat z wrocławskiej pracowni Artcons.

Panorama była w fatalnym stanie i na doprowadzenie jej do dzisiejszego stanu, potrzeba było 10. miesięcy żmudnej konserwatorskiej pracy. Dzisiaj obraz jest ozdobą nie tylko sali konferencyjnej ale całego Dolnośląskiego Inkubatora Art-Przedsiębiorczości.

Sala szkoleniowa mieści do 50 osób. Posiada równie dobre wyposażenie jak jej większa odpowiedniczka. Jest idealna na małe szkolenia i spotkania biznesowe. Do dyspozycji wynajmujących pozostają: małe zaplecze cateringowe i szatnia.

 

Copyright © 2024 Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości