foto1
Profesjonalne studio nagrań
foto1
Sala konferencyjna
foto1
Dyskusyjny Klub Filmowy
foto1
Wielopoziomowy kompleks
foto1
Realizacja artystyczna

hair saloonDolnośląski Inkubator Art -Przedsiębiorczości to miejsce dla Ciebie - wspieramy działalność kreatywną

+48 74 64 56 421
Kom.+48 609 120 070

Plan zajęć

Aktualny plan zajęć

(Pobierz w formacie .pdf)

Facebook

Okiem fotografa

Sala multimedialna

Już po przekroczeniu progu tej pracowni zauważamy, że została znakomicie zaprojektowana pod względem akustycznym, wizualnym i funkcjonalnym. Znajdujące się na ścianach panele akustyczne z jednej strony doskonale nawiązują do zabytkowego charakteru obiektu, z drugiej zaś sprawiają, iż słuchaczowi nie umknie najcichszy dźwięk przestrzenny Dolby Surround, który emituje system nagłośnienia JBL-światowego lidera w technologii audio. Siedząc w komfortowych, hiszpańskich fotelach firmy Ascender  można obejrzeć produkcje cyfrowe,  zrealizowane tradycyjnie, jak i w technologii 3D. Za jakość obrazu odpowiada profesjonalny projektor kinowy Christie.

            W ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Filmowego prezentowane są produkcje zarówno dla dorosłych, jak  i dla dzieci, filmy  niezależne i komercyjne, a także nowości filmu fabularnego oraz dokumentalnego, Nie trzeba przynosić własnych okularów by oglądać filmy w technologii  3D. Na miejscu znajdują się aktywne okulary wielokrotnego użytku.

            Sala multimedialna jest świetnie wygłuszona i klimatyzowana. Choć jest niewielkich rozmiarów, bo mieści jedyne 80 osób, to jednak dla prawdziwych kinomanów  nie ma to żadnego znaczenia.  Pomieszczenie z łatwością można przekształcić w salę wykładową, ponieważ ekran  i znajdujące się za nim nagłośnienie maja charakter mobilny. 

Takiego miejsca próżno szukać w całym regionie.

Copyright © 2024 Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości