foto1
Profesjonalne studio nagrań
foto1
Sala konferencyjna
foto1
Dyskusyjny Klub Filmowy
foto1
Wielopoziomowy kompleks
foto1
Realizacja artystyczna

hair saloonDolnośląski Inkubator Art -Przedsiębiorczości to miejsce dla Ciebie - wspieramy działalność kreatywną

+48 74 64 56 421
Kom.+48 609 120 070

Plan zajęć

Aktualny plan zajęć

(Pobierz w formacie .pdf)

Facebook

Okiem fotografa

Home

Lista zaklasyfikowanych uczestników

Szanowni Państwo. Drodzy Wokaliści.

Uprzejmie informujemy, iż Komisja Kwalifikacyjna w składzie:

Elżbieta Zachowska– instruktor wokalny, nauczyciel muzyki,

Sabina Radziemska– instruktor wokalno-teatralny, absolwentka Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu

Jacek Wanszewicz– kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista,

po wysłuchaniu zgłoszonych prezentacji, postanowiło zaprosić do udziału w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Dolnośląska Nutka” Bielawa 2019 następujących wokalistów:

KATEGORIA    A

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

1.     

Burczak Honorata

Bielawa

2.     

Daniszewska Martyna

Wrocław

3.     

Dolat Aleksandra

Rawicz

4.     

Dolat Wojciech

Rawicz

5.     

Draszkiewicz Karolina

Bielawa

6.     

Enozel Zuzanna

Pieszyce

7.     

Furmańczyk Amelia

Bielawa

8.     

Gadkowska Elena

Bielawa

9.     

Izdebska Agata

Pieszyce

10. 

Jurczak Hanna

Stary Górnik

11. 

Kalus Hanna

Wrocław

12. 

Karaś Natalia

Piława Górna

13. 

Kipa Jagoda

Bielawa

14. 

Knapik Paulina

Sarnów

15. 

Knychas Maria

Wrocław

16. 

Kotuła Wiktor

Rzeszów

17. 

Krechowiecka Zuzanna

Dzierżoniów

18. 

Kubiś-Mroszczyk Natalia

Rzeszów

19. 

Kutera Marcelina

Marcinkowice

20. 

Lewandowska Nadia

Pieszyce

21. 

Moczko Szymon

Przedborowa

22. 

Oluwole Matylda

Bielawa

23. 

Podwińska Maria

Pieszyce

24. 

Ruszkiewicz Julia

Pieszyce

25. 

Stachyra Zuzanna

Dzierżoniów

26. 

Ściegienna Zofia

Piekoszów

27. 

Turek Zuzanna

Poręba

28. 

Walczuk Aleksandra

Bielawa

29. 

Wardak Julia

Łuków

30. 

Wasilewska Zuzanna

Bielawa

31. 

Weigelt Alicja

Bielawa

32. 

Widlarz Olga

Rzeszów

33. 

Wojtyłko Natalia

Zakopane

34. 

Żak Apolonia

Wrocław

 

KATEGORIA    B

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

1.     

Bajron Filip

Bielawa

2.     

Błachut Hanna

Bielawa

3.     

Borkowska Amelia

Rzeszów

4.     

Chwałek Barbara

Wałbrzych

5.     

Dera Julia

Ostrów Wlkp.

6.     

Droś Artur

Różana

7.     

Duraj Otylia

Niemcza

8.     

Felusiak Róża

Bielawa

9.     

Franica Emilia

Kornowac

10. 

Gasztych Anna

Strzelce Krajeńskie

11. 

Gołębiowska Marta

Wrocław

12. 

Hałuza Antoni

Wrocław

13. 

Janicka Antonina

Świebodzice

14. 

Jaworska Marta

Bielawa

15. 

Kacprowicz Milena

Bielawa

16. 

Klembalska Lena

Kutno

17. 

Konieczna Oliwia

Jasionów

18. 

Kotuła Marcel

Rzeszów

19. 

Kutyba Bartłomiej

Lutomia Dolna

20. 

Madzia Paweł

Nowy Sącz

21. 

Malinowska Patrycja

Bielawa

22. 

Markowska Julia

Suwałki

23. 

Marzec Antoni

Kutno

24. 

Płusa Hanna

Pieszyce

25. 

Przekoracka Michalina

Słubice

26. 

Radecka Aurelia

Chorzów

27. 

Rzepecka Natalia

Górka Notecka

28. 

Serwatowicz Mieszko

Zakopane

29. 

Stefanowska Julia

Wrocław

30. 

Szanter Vanessa

Żabice 

31. 

Szymula Milena

Wałbrzych

32. 

Tokarski Szymon

Ostrów Wlkp.

33. 

Udot Julia

Bielawa

34. 

Wardak Marta

Łuków

35. 

Wiktorska Ariena

Bielawa

36. 

Xerxa Eliza

Częstochowa

37. 

Zawierucha Agata

Nowa Huta /Kraków

 

KATEGORIA    C

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

1.     

Brzuszkiewicz Aleksandra

Piława Górna

2.     

Burek Wiktoria

Świebodzice

3.     

Drop Axel

Jeziora Wielkie

4.     

Duraj Aurelia

Niemcza

5.     

Gajowy Mikołaj

Łuków

6.     

Grzegrzółka Nikola

Żagań

7.     

Hordyj Alicja

Bielawa

8.     

Kawała Nikola

Raszków

9.     

Klembalski Aleksander

Kutno

10. 

Kołpacka Maja

Racibórz

11. 

Kowalewska Amelia

Strzelce Krajeńskie

12. 

Kubiak Natalia

Bielawa

13. 

Kubik Klara

Legnica

14. 

Kukulski Stanisław

Warszawa

15. 

Kutyba Klaudia

Lutomia Dolna

16. 

Łaś Maja

Nowy Targ

17. 

Maciąg Martyna

Złocieniec

18. 

Majchrzak Sara

Leszno

19. 

Michalak Sandra

Nowe Miasto nad Wartą

20. 

Milczarek Ewa

Zielona Góra

21. 

Muszyńska Wiktoria

Wilkowice

22. 

Patryn Franciszek

Świdnica

23. 

Płaczek Antoni

Barlinek

24. 

Sinicka Patrycja

Sosnowiec

25. 

Skalski Adam

Zielona Góra

26. 

Stefanowska Oliwia

Lubin

27. 

Szklarska Matylda

Ostrowiec Świętokrzyski

28. 

Szpitalak Dominika

Krapkowice

29. 

Tuźnik Lena

Starachowice

30. 

Tyma Zofia

Złocieniec

31. 

Wawer Sandra

Strzelno

32. 

Wiater Wiktoria

Zielona Góra

33. 

Zawadzka Nela

Węgrów

34. 

Zawrotniak Barbara

Bielawa

35. 

Zyskowska Maya

Grajewo

 

KATEGORIA    D 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

1.     

Asman Natalia

Strzeleczki

2.     

Banaszak Joanna

Szczecin

3.     

Bielewicz Aleksandra

Bielsko-Biała

4.     

Cholewa Paulina

Chojna Szczecińska

5.     

Czajkowska Alicja

Paczków

6.     

Erdman Aleksandra

Żnin

7.     

Glina Aleksandra

Lipie

8.     

Grzyb Gabriela

Raszków

9.     

Hodurek Blanka

Kraków

10. 

Kamińska Julia

Wałbrzych

11. 

Kilian Kamil

Magnuszowice

12. 

Letniowska Agnieszka

Bielawa

13. 

Lisowska Julia

Grębocice

14. 

Łacka Klaudia

Rudnik

15. 

Łaś Malwina

Nowy Targ

16. 

Milczarek Hanna

Zielona Góra

17. 

Minkina Natalia

Bielawa

18. 

Najdek Karolina

Legnica

19. 

Płatek Aleksandra

Biała Parcela

20. 

Prałat Anna

Rydzyna

21. 

Przekoracka Natalia

Słubice

22. 

Siemasz Aleksandra

Zębice

23. 

Sitarek Justyna

Strzegom

24. 

Subocz Mateusz

Dzierżoniów

25. 

Sułtanowska Maja

Zielona Góra

26. 

Szebla Ida

Stary Wielisław

27. 

Sznura Filip

Pierzchno

28. 

Sztachańska Hanna

Rokietnica

29. 

Szumska Urszula

Kielce

30. 

Świątoniewska Wiktoria

Jaroszów

31. 

Tomaszewska Alena

Lubin

32. 

Tomczyk Klaudia

Dąbrowa

33. 

Walicka Oliwia

Oliwia

34. 

Wronka Norbert

Dębowa Łęka

35. 

Złotnicka Zuzanna

Piława Dolna

36. 

Zwolińska Wiktoria

Kraków

 

KATEGORIA    E

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

1.     

Bandura Natalia

Rzeszów

2.     

Bielecka Nikola

Sośnie

3.     

Czyżewska Patrycja

Bielawa

4.     

Dembowy Anna

Rydułtowy

5.     

Drogosz Izabela

Zagnańsk

6.     

Jarząbek Julia

Nowy Targ

7.     

Jarząbek Marta

Bronowice

8.     

Kaczmarek Marta

Bielawa

9.     

Kuś Elżbieta

Miłochów

10. 

Kwiatkowska Adrianna

Ławica

11. 

Lityńska Sara

Ciechocinek

12. 

Łacka Maria

Poznań

13. 

Makowska Weronika

Bielawa

14. 

Malinowska Beata

Bielawa

15. 

Maruda Zuzanna

Piła

16. 

Migda Weronika

Sochaczew

17. 

Miller Marta

Krynki

18. 

Niewiadomska Zuzanna

Piekary Śląskie

19. 

Ogonowska Martyna

Żabno

20. 

Pastuszka Julia

Dzierżoniów

21. 

Pietrasz Kamil

Olesno

22. 

Pojasek Artur

Jaworzyna Śl.

23. 

Prajzner Wiktoria

Parczew

24. 

Różycka Jagoda

Bielawa

25. 

Sarna Nicole

Strzegom

26. 

Sobczak Lukrecja

Inowrocław

27. 

Stefanowska Magdalena

Wrocław

28. 

Stefanowski Wojciech

Wrocław

29. 

Sułtanowski Jakub

Zielona Góra

30. 

Sydor Zofia

Kraków

31. 

Tarasińska Paulina

Końskie

32. 

Tul Natalia

Dziergowice

33. 

Walaszczyk Julia

Nowa Brzeźnica

34. 

Wąsowska Weronika

Świdnica

 

Jury podkreśla fakt, iż poziom wokalny nadesłanych prezentacji  był bardzo wysoki, jednakże z powodu ograniczeń regulaminowych i czasowych, zmuszeni byliśmy przyjąć tylko 176 uczestników.

Wobec takiej sytuacji nie została utworzona lista rezerwowa.

Ponadto Jury zwróciło uwagę na bardzo słabą jakość niektórych materiałów demo, jednakże ze względu na dobro młodych artystów fakt ten wyjątkowo nie był brany pod uwagę w ocenie.

Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu.

Tym, którzy nie mieli szczęścia znaleźć się w wybranym gronie bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym Festiwalem                           i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji „Dolnośląskiej Nutki”.

Serdecznie pozdrawiamy

Organizatorzy

 

Copyright © 2020 Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości